Vážený zákazníci, naša prevádzka zostáva otvorená pre vás aj v najbližšie dni ako v bežnom režime. V prípade potreby sme tu pre Vás.

Telefonický kontakt

Domácnosť alebo kancelária vždy pod kontrolou s kamerou YI Cloud Dome

Dizajnová IP kamera YI Cloud Dome 1080P od spoločnosti Xiaomi zabezpečí, že budete mať vždy prehľad o všetkom, čo sa deje u vás doma aj to aj v čase vašej neprítomnosti. Môžete tak skontrolovať svoje deti, domácich miláčikov, poprípade pristihnúť zlodeja. Kamera má zabudovaný mikrofón a reproduktor čo umožňuje aj spätnú komunikáciu s osobami na druhej strane. Kamera poskytuje 360° pokrytie vo Full HD rozlíšení 1920x1080 px a disponuje funkciou detekcie pohybu, detekcie detského plaču a nočného videnia.

Kamera YI Cloud Dome

Skontrolujte, čo sa u vás v noci deje - dokonce aj za tej najväčšej tmy.

Zabezpečte svoju domácnosť alebo kanceláriu s bezpečnostnou IP kamerou Xiaomi Cloud Dome 1080P a majte všetko pod dohľadom odkiaľkoľvek. Kamera disponuje širokouhlým záberom až 108° a plným 360° záberom a panoramatickým snímaním, takže sa pred vami nikto neschová. A to ani v úplnej tme zásluhou nočného videnia, ktoré vám sprostredkuje dokonalý obraz o tom, čo sa deje u vás doma aj keď ste práve odcestovaný a vy tak môžte kľudne spať.

Kamera YI Cloud Dome - Zabezpečte svoju domácnosť alebo kanceláriu

Detekcia detského plaču

Kamera disponuje funkciou detekcie detského plaču, s ktorou máte svoje deti neustále pod dohľadom. Vďaka tejto funkcii kamera odošle upozornenie priamo na váš telefón a v priebehu 6 sekúnd zobrazí video v aplikácii YI Home.

Kamera YI Cloud Dome s funkciou detekcie detského plaču

Pre uchovanie dát kamera využíva lokálne úložisko v podobe micro SD karty - kamera podporuje karty až do veľkosti 32 GB. Odtiaľ potom záznam ľahko prenesiete do počítača, prípadne ho môžete zálohovať na flasdisk a podobne. Alebo zvoľte modernú zálohu v podobe priameho nahrávania a ukladania do cloudového úložiska a majte záznam k dispozícii kedykoľvek a kdekoľvek, postačí vám len prístup do cloudu a pripojenie k internetu. Okrem samotného pozorovania sa môžete stať sami súčasťou diania na obrazovke – ľudia či zvieratá na druhej strane vás počujú vďaka možnosti obojsmernej komunikácie, ktorú sprostredkováva dvojica mikrofón a reproduktor.

  •  Kontaktné informácie

    Mláka 3/4, 029 01 Námestovo
    Prac. dni: 8:00 - 12:00 | 13:00 - 17:00

    Servisné oddelenie: +421 43 202 13 58
    Obchodné oddelenie: +421 43 202 13 59
    Informačný mail:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
    Obchod / Eshop:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 Overenie stavu opravy 

 Referencie zákazníkov 

Servisné oddelenie

 info@itcomplet.sk
 +421 43 202 13 58

Obchodné oddelenie

 obchod@itcomplet.sk
 +421 43 202 13 59

 Pracovné dni:
8:00 - 12:00 | 13:00 - 17:00