Telefonický kontakt
 
 • Marek

  Marek

  "Mal som problem s Macbookom, ze po vymene disku mi nesiel displej. Bol som v inych servisoch v NO kde mi povedali, ze je potrebna vymena celej dosky lebo je poskodena graficka karta ktora je na doske - cena 250 - 300 euro. Nasiel som nahodne tento servis s malou dusickou som ho tam dal na druhy den mi volali, ze urobili diagnostiku a je tam zla napajacia cast ktora riadi podsvietenie displeja a nie graficka karta. Cena za opravu 45 euro a ak suhlasim poobede to bude hotove a mozem si ho prevziat. Uzasne. Funguje do dnes a cena za opravu fantasticka. Palec hore chlapci"
 • Oto Mackovič

  Oto Mackovič

  "Už dlho som sa nestretol na slovensku s tým,že zákazník je pre firmu prvoradý..Majitel tejto firmi ma presvedčil že u nich to tak je.Vrelo odporúčam každému,kto má problém zo svojim mobilom.Už nemusíte nikde hladať...našli ste :-)"
 • Daniel

  Daniel

  "Nechal som si servisovať xperiu Z3. Po vzájomnej dohode sme si dohodli termín opravy keďže diel bol na objednávku. Na moje prekvapenie mi na druhý deň volali, že sa môžem zastaviť diel je pripravený a čakajú ma. Servis prebehol na počkanie. Zatiaľ som si dal kávu v reštaurácii. Odporúčam. Servisný technik veľmi rád pomôže aj nadrámec služieb. Príjemný servis. Ďakujem Vám."
 • Roman Gnida

  Roman Gnida

  "Vyborny servis, super zamestnanci vzdy ochotni, kvalitne odvedena praca, dohoda vzdy plati. 100per. spokojnost, odporucam vsetkym."
 • Jana Sidova

  Jana Sidova

  "Dobrý deň, s firmou som veľmi spokojná, vymieňali mi displej na xiaomi,ochota,ústretovosť,odporúčam a ďakujem veľmi pekne."
 • Richard Kurčina

  Richard Kurčina

  "Z Itcomplet som nadmieru spokojný. Profesionálny pristup, lacné a rýchle služby s ktorými som nadmieru spokojný.Itcomplet odporúčam."
   

   Overenie stavu opravy 

  Servisné oddelenie

   info@itcomplet.sk
   +421 43 202 13 58

  Obchodné oddelenie

   obchod@itcomplet.sk
   +421 43 202 13 59

   Pracovné dni:
  8:00 - 12:00 | 13:00 - 17:00