info@itcomplet.sk  |   +421 43 202 13 58  |    Prac. dni: 8:00 - 12:00 | 13:00 - 17:00
Zelený certifikát

Servis, oprava mobilov a smartphonov

Zoznámte sa s našou službou servis mobilov, ktorá vám podá pomocnú ruku vždy, keď to vaše zariadenie bude potrebovať. V čase rozvoja digitálnych technológii, kedy je nevyhnutné byť online, či dostupný na mobile je dobré nájsť partnera, ktorý sa aj v čase “krízy” vašich zariadení o ne profesionálne postará. 

Postaráme sa o všetkých

Vyskytla sa vám závada na najnovšom iPhone značky Apple alebo sa neviete rozlúčiť s vašim starším mobilným telefónom značky Nokia? Myslíme na všetkých. Servis a opravu mobilov a smartfónov poskytujeme na veľké množstvo značiek. Okrem už spomínaných značiek poskytujeme servis na Acer, Blackberry, Samsung, Asus, Sony, Xiaomi, Nubia, HTC, OnePlus, Meizu, LG, Huawei aj Lenovo. Ak ste si tam tú vašu náhodou nenašli, rozhodne nezúfajte, stačí nás len kontaktovať a my sa o vás postaráme.

Profesionálna starostlivosť, ktorú si zaslúžite

Certifikovaní odborníci sú samozrejmosťou. Poradia si s rozbitým displejom, ale aj náročnejšou závadou. Všetci naši technici používajú pri oprave, či servise originálne náhradne diely, prípadne OEM, čím zvyšujú kvalitu vykonanej práce. K servisnému úkonu poskytujeme aj záruku, čo je ďalší dôvod na to, aby ste sa na nás mohli bez obáv spoľahnúť. Okrem opraveného zariadenia poskytujeme aj odborné poradenstvo, ktoré vám pomôže chrániť váš telefón dlhdobo.

Považujte za vybavené

Či už preferujte osobnú návštevu servisného strediska Itcomplet alebo vám vyhovuje rýchle a pohodlné vybavenie cez kuriéra, sme tu pre vás. Servis mobilov kuriérom sme stvorili pre vaše maximálne pohodlie a to na celom území Slovenska. Proces je jednoduchý, stačí si vyplniť online objednávku a očakávať kuriéra, ktorému zariadenie odovzdáte. O zvyšok sa postaráme my. Vy sa už len môžete tešiť na priebežné správy, ako sa vášmu telefónu darí a samozrejme na kuriéra, ktorý vám funkčné zariadenie doručí. Kvalitné, rýchle a jednoduché riešenia sú pre nás prioritou. Osobne vás radi privítame v našom servisnom stredisku v Námestove, v OC Maja na druhom poschodí.

 • Nemôžete prísť osobne?

Čas servisných prác je orientačný - záleží od vyťaženosti technikov a skladovej dostupnosti dielov. Nenašli ste v cenníku požadovaný servisný úkon? Neváhajte nás kontaktovať pre cenovú ponuku.

Výber značky 1 Výber zariadenia 2 Popis problému 3

  •  Kontaktné informácie

    Mláka 3/4, 029 01 Námestovo
    Prac. dni: 8:00 - 12:00 | 13:00 - 17:00

    Služby: +421 43 202 13 58
    Obchod: +421 43 202 13 59
    Informačný mail:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
    Obchod / Eshop:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 Overenie stavu opravy 

 Referencie zákazníkov 

Servisné oddelenie

 info@itcomplet.sk
 +421 43 202 13 58

Obchodné oddelenie

 obchod@itcomplet.sk
 +421 43 202 13 59

 Pracovné dni:
8:00 - 12:00 | 13:00 - 17:00