info@itcomplet.sk  |   +421 43 202 13 58  |    Prac. dni: 8:00 - 12:00 | 13:00 - 17:00
Zelený certifikát

Servis notebookov

Náš servis notebookov vám poskytuje komplexné služby

Servis notebookov od Itcomplet predstavuje službu, ktorá sa o vaše zariadenie postará na profi úrovni. Zabezpečujeme ho pre všetky zvučné značky. Nevyhýbame sa ani menej známym výrobcom notebookov, vďaka čomu je naše portfólio služieb bohaté a pestré.

Servis notebookov zabezpečujeme na profesionálnej úrovni

Komplexnosť služieb je jednou z našich hlavných poslaní. Dobre vieme, že pokazený notebook vám na nálade jednoducho nepridá. Všetky vaše denné počítačové aktivity, musia počkať, čo nie je nič príjemné. Preto svoju prácu robíme komplexne, kvalitne a čo najrýchlejšie. Aby sme pre vás ponuku služieb sprehľadnili, uvádzame poskytované služby priamo na webe, kde máte okrem popisu uvedenú aj predbežnú cenu a odhadovaný čas opravy.

Kvalita a rýchlosť je našou doménou

Vždy zisťujeme skutočnú príčinu problému. aby vaše zariadenie bolo opäť plne funkčné na dlhú dobu. Odborné rady od našich technikov sú už len bonusom, ktorý vám životnosť vášho zariadenia predĺži. Kvalita služieb vypovedá o tom, že si na servis notebookov vyberáme špičkových odborníkov, ktorí vedia pokryť obrovské množstvo servisných úkonov.

Či sa už váš notebook nedá zapnúť, prehrieva sa alebo ide o zložitejšiu opravu zariadenia, naši odborníci si s tým určite poradia. Riešia aj zložité servisné úkony ako opravu vylomených konektorov napájania, USB, Jack. Taktiež zabezpečíme opravu základných dosiek - rework a reballing BGA, VGA chipsetov a mnohé ďalšie druhy opráv.

Sme tu pre vás

Radi vás privítame v našej pobočke v Námestove. Nájdete nás v OC Maja na autobusovej stanici na druhom poschodí. Či už máte akýkoľvek problém s vašim notebookom, či iným zariadením, alebo len potrebujete poradiť, sme tu pre vás. Taktiež môžete využiť našu službu kuriér, s ktorou vybavíme vaše požiadavky rýchlo a pohodlne a to na celom území Slovenska.

 • Nemôžete prísť osobne?

Naša spoločnosť zabezpečuje opravy a servis notebookov rôznych značiek. Zaoberáme sa kompletným servisom notebookov. Či sa už Váš počítač nedá zapnúť, obraz funguje iba na externom monitore, prehrieva sa. Servisné diely potrebné na servis notebookov sa snažíme mať vždy skladom, aby sme mohli vyriešiť Váš servis na počkanie, pripadne v čo najkratšom čase.

  •  Kontaktné informácie

    Mláka 3/4, 029 01 Námestovo
    Prac. dni: 8:00 - 12:00 | 13:00 - 17:00

    Služby: +421 43 202 13 58
    Obchod: +421 43 202 13 59
    Informačný mail:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
    Obchod / Eshop:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 Overenie stavu opravy 

 Referencie zákazníkov 

Servisné oddelenie

 info@itcomplet.sk
 +421 43 202 13 58

Obchodné oddelenie

 obchod@itcomplet.sk
 +421 43 202 13 59

 Pracovné dni:
8:00 - 12:00 | 13:00 - 17:00