Telefonický kontakt

Renovovaná výpočtová technika

Ponúkame renovovanú výpočtovú techniku z profesionálnej ( business ) triedy, ktorá je okrem vynikájúceho výkonu vybavená kvalitným spracovaním. Nákup repasovaného modelu je pre Vašu organizáciu, školu prípadne domácnosť lepšou voľbou ako nákup lacnej "noname" techniky. Výhodou repasovanáj výpočtovej techniky je pomer nízka cena, slušný výkon, kvalita a 24 mesačná záruka rovnako ako u nových zariadení. Nezanedbateľný a dôležitý aspekt je i ohľaduplný prístup k životnému prostrediu. Naša spoločnosť Vám vie poskytnúť originál licencie Microsoft Windows a Office, predurčené výhradne pre renovovanú ( repasovanú ) výpočtovú techniku ( PC a notebooky ) v súlade s podmienkami programu Microsft RRP (Registered Refurbisher Program).

Vzhľadom na to, že naša ponuka sa každý deň mení a taktiež chceme aby ste boli vždy informovaní o aktuálnej ponuke neváhajte nás kontaktovať so žiadosťou o zaslanie aktuálného katalógu telefonicky: 043/202 13 59, prípadne mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Prečo nakúpiť techniku práve u nás?

 zabezpečíme Vám kompletné služby ( nie len predaj, ale aj údržbu a servis už Vašich zakúpených zariadení )
 ponuka postavená na základe Vašich definovaných požiadaviek
 špeciálne a bonusové ponuky pri väčšom odbere
 garancia najlepšej ceny
 technická podpora
 
Renovované počítače od 75 € s DPH

Renovované počítače od 75 € s DPH

Ponúkame počítače renomovaných výrobcov ( DELL, IBM, HP, …), ktoré pochádzajú z veľkých Európskych firiem, ako sú poisťovne, banky a pod. Všetky zariadenia sú dôkladne vyčistené, hardvérovo i softvérovo testované, reinštalované a 100%-tný produkt je následne určený k predaju. Záruka repasovaných PC je porovnateľná s kvalitou nových PC, vďaka čomu poskytujeme záruku až 2 roky!!!

Renovované notebooky od 145 € s DPH

Renovované notebooky od 145 € s DPH

Ponúkané notebooky sú prevažne najvyšších tried, ktoré sa vyznačujú vysokou spoľahlivosťou a pevným šasi - vhodné náročnejšieho pracovného prostredia. Repasované notebooky sú teda vhodné najmä pre mobilných cestujúcich, šoférov, na mobilný predaj alebo pre študentov. Poskytujeme záruku až 2 roky!!!

Renovované počítačové zostavy od 195 € s DPH

Renovované počítačové zostavy od 195 € s DPH

V prípade, že hľadáte kompletné renovovaných PC zostavy určite by ste si mali prezrieť našu ponuku. Na náš tovar poskytujeme záruku až 2 roky!!! Všetky zariadenia sú dôkladne vyčistené, hardvérovo i softvérovo testované, reinštalované a 100%-tný produkt je následne určený k predaju.

Renovované tlačiarne, LCD a iné komponenty

Renovované tlačiarne, LCD a iné komponenty

Okrem renovovaných počítačov, zostáv a notebookov ponúkame na predaj cenovo výhodne tlačierne a jednotlivé počítačové komponenty ako sú LCD displeje, HDD, RAM a podobne.

 

Aktuálna ponuka na vyžiadanie telefonicky 043/202 13 59, alebo mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Servisné oddelenie

 info@itcomplet.sk
 +421 43 202 13 58
Pon-Pia 8:00 – 17:00

Obchodné oddelenie

 obchod@itcomplet.sk
 +421 43 202 13 59
Pon-Pia 8:00 – 17:00