info@itcomplet.sk  |   +421 43 202 13 58  |    Prac. dni: 8:00 - 12:00 | 13:00 - 17:00
Zelený certifikát
 • Úvod
 • Blog
 • Renovovaná (repasovaná) výpočtová technika

Renovovaná (repasovaná) výpočtová technika

V dobe, keď pred týždňom kupovaný počítač je už tak trochu zastaralý, si musíme priznať, že technologický boom nás kompletne ovládol. Výdobytky techniky priniesli množstvo nesporných výhod, ktoré nám uľahčujú sociálne, pracovné aj kultúrne začlenenie sa do spoločnosti. V takto dokonalom svete plnom technológií je však jeden háčik, ktorý celý tento pekný obraz kazí a je ním práve množiaci sa elektroodpad.

Renovovaná (repasovaná) výpočtová technika

Ako iste viete, počítače, tlačiarne, či notebooky sa skladajú z množstva rôznych komponentov, ktoré obsahujú nebezpečné chemické látky. Čo možno neviete je fakt, čo sa deje so zariadením, keď doslúži. Ak by ste len tak vyhodili elektroodpad do komunálneho odpadu, hrozí vám nielen finančná pokuta, no v prvom rade sa zahrávate so životným prostredím našej planéty.

Komponenty obsahujúce nebezpečné látky pri rozklade ohrozujú ľudské zdravie a okolitý život. Preto je na mieste, elektroniku ktorá už má svoje dobré časy za sebou, odniesť do zberných surovín alebo sa obrátiť priamo na výrobcu elektroniky, ktorý vás nasmeruje k najbližšiemu odbernému miestu.

Okrem správnej recyklácie elektroodpadov, môžete prispieť aj svojim udržateľným konaním vo vzťahu k technológiám. Ako teda na to?

V prvom rade novinky v technológiách neodmietajte. Využite ich najlepšie ako dokážete. Elektronika nemá vzbudzovať strach, či odpor. Je to jednoducho fenomén tejto doby, ktorá si však vyžaduje pozrieť sa na spotrebu elektroodpadu trochu kritickejšie. Ak si kupujete zariadenia každý rok, patríte do väčšiny populácie, ktorá sa prispôsobila aktuálnemu vývoju technologického trhu. Zrejme poznáte mýtus o tom, že ak chcete držať tempo s dobou, “musíte” vlastniť vždy nové zariadenie. Je tomu skutočne tak?

Rozhodne nie, ročné zariadenie nie je staré, ani nevyšlo z módy. Dokonca, ani po dvoch rokoch tomu tak nie je.

Ak sa vám zdá vaše zariadenie už tak trochu spomalené a máte pocit, že mu už dochádza dych, neznamená to, že sa máte s takýmto stavom uspokojiť, len hľadať iné alternatívne spôsoby, ktoré našu planétu nebolia. Jedným z nich je práve diagnostika “staršieho” zariadenia, či je to mobilný telefón, notebook, alebo počítač. Diagnostika môže odhaliť príčinu závady, opraví sa a elektronika môže plne fungovať, tak ako “za mlada”.

Ak ste si istý, že ste vo fáze, kedy, nepomôže ani diagnostika, je čas na výber nového zariadenia. Aj v procese kúpy novej eletroniky už existujú ekologické riešenia, ako eliminovať elektroodpad. Siahnite priamo po overenej repasovanej výpočtovej technike, ktorú si u nás môžete zakúpiť s 24 mesačnou zárukou. Vôbec sa nemusíte obávať polorozpadajúcich sa počítačov, práve naopak. Za extrémne nízke ceny si môžete vybrať z portfólia notebookov, počítačov a tlačiarní, ktoré boli predčasne vyradené. Takéto zariadenia vyčistíme, opravíme a navyše vylepšíme, aby mohli aj naďalej spĺňať štandardy výpočtovej techniky dnešnej doby. Získate tak za málo peňazí slušnú výbavu.

Stále zvažujete kúpu repasovanej techniky ale neviete či bude pre Vás vhodná?

V našej širokej ponuke nájdete repasované prémiové business notebooky, počítače a monitory ktoré s novými produktami, ktoré sú vyrobené z lacnejších materiálov. Spísali sme pre Vás najčastejšie oblasti použitia repasovanej výpočtovej techniky. Ak hľadáš odpoveď na to, či je repasovaný počítač alebo notebook pre Vás vhodný, prezrite si tento zoznam ich oblastí využitia:

 • rodinný notebook alebo počítač na surfovanie
 • notebook pre firmy, malých a veľkých podnikateľov
 • notebook na prácu z domu, administratívne činnosti
 • na chatovanie, Facebook, Skype a iné
 • mobilné pracovné stanice, práca s videami, AutoCadom, technické programy, Photoshop
 • lacné notebooky pre študentov
 • pre seniorov, dôchodcov

Prečo nakúpiť techniku práve u nás?

 zabezpečíme Vám kompletné služby ( nie len predaj, ale aj údržbu a servis už Vašich zakúpených zariadení )
 ponuka postavená na základe Vašich definovaných požiadaviek
 špeciálne a bonusové ponuky pri väčšom odbere
 garancia najlepšej ceny
 technická podpora
 

Aktuálna ponuka na vyžiadanie telefonicky 043/202 13 59, alebo mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

  •  Kontaktné informácie

    Mláka 3/4, 029 01 Námestovo
    Prac. dni: 8:00 - 12:00 | 13:00 - 17:00

    Služby: +421 43 202 13 58
    Obchod: +421 43 202 13 59
    Informačný mail:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
    Obchod / Eshop:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 Overenie stavu opravy 

 Referencie zákazníkov 

Servisné oddelenie

 info@itcomplet.sk
 +421 43 202 13 58

Obchodné oddelenie

 obchod@itcomplet.sk
 +421 43 202 13 59

 Pracovné dni:
8:00 - 12:00 | 13:00 - 17:00