telefonny kontakt

Servis mobilov LG

LG - Life´s good

LG Electronics vznikla v roku 1958 s víziou “pomáhať viesť šťastnejší a lepší život”. Zamestnáva mnohých odborníkov, pomocou ktorých kráča po svojej technologickej ceste. Počiatočnú výrobu LG tvorili domáce spotrebiče, televízory a rádiá. Neskôr sa spoločnosť začala orientovať na uspokojenie náročnejších zákazníkov.

Jeden z najväčších výrobcov

LG sa presadzuje ako moderná firma, ktorá investuje do inovácií. Aktuálne patrí k najväčším výrobcom televízorov a smartfónov na svete. LG bolo tiež prvým výrobcom, ktorý uviedol na trh Ultra HD televízor. Neskôr prvenstvo obhájilo aj pri uvedení prvej 4K OLED TV či smartfónu s Quad HD displejom. To je dôkaz, že LG to so zobrazovacou technikou naozaj vie.

V prípade problému využite naše služby

Ak vlastníte LG smartfón s pokročilou zobrazovacou technológiou, ktorou je značka charakteristická a potrebujete pomoc, Itcomplet má riešenie. Kvalitný a spoľahlivý LG servis, ktorý si poradí s naozaj akýmkoľvek problémom.

  • Nemôžete prísť osobne?

V prípade, že ste nenašli v cenníku požadovaný model, prípadne servisný úkon neváhajte nás kontaktovať. Garantujeme Vám, výhodnú cenu servisu a opráv.

LG1Výber zariadenia2 Popis problému3

Servisné oddelenie

 info@itcomplet.sk
 +421 43 202 13 58

Obchodné oddelenie

 obchod@itcomplet.sk
 +421 43 202 13 59