info@itcomplet.sk  |   +421 43 202 13 58  |    Prac. dni: 8:00 - 12:00 | 13:00 - 17:00
Zelený certifikát

Servis Samsung - predstavujeme služby na úrovni

Náš servis Samsung predčí vaše očakávania pretože si zakladáme na 100% kvalite, ktorú od značky podvedome očakávate. Juhokórejská značka Samsung ovláda svet elektroniky a svoje meno a prestíž si každoročne vylepšuje kvalitou a inováciami v oblasti technológií. V oblasti mobilných telefónov patrí medzi špičku na trhu, a preto ak ste vlastníkom smartfónu alebo tabletu tejto prestížnej značky, máte s nami rozhodne vyhraté.

Pri každodennom používaní vášho smartfónu či tabletu sa stávajú menšie či väčšie nehody, ktoré znemožňujú alebo znepríjemňujú užívateľský komfort. Práve v týchto situáciách je dobré vedieť, že sa máte na koho obrátiť. Máte po boku servisné stredisko Samsung, ktoré  sa o vaše zariadenie profesionálne a rýchlo postará.

Servis Samsung - kompletné služby pre váš poškodený Samsung

Či už sa smutne pozeráte na poškodený LCD displej alebo ubúdajúcu kapacitu batérie, v našom servise Samsung vieme ako nepríjemnú situáciu vyriešiť. Okrem bežných porúch sa zameriavame aj na zložitejšie opravy, čiže ani výmena BGA čipov nám nerobí problém. Hardverový, či softvérový problém zariadenia odhalíme a opravíme.

Profesionalita je našim druhým menom

O vaše smartfóny a tablety je profesionálne postarané. Za servis Samsung je zodpovedný tím certfikovaných technikov, ktorý vám ako prejav dôvery poskytne záruku na servisný úkon. Zásadne pri svojej práci používajú len Samsung OEM diely, aby ste mali svoje zariadenie opäť nielen funkčné, ale predovšetkým kvalitné, tak ako keď ste si ho zakúpili.
Sú to odborníci, ktorí vám okrem zásad správneho užívania zariadenia, vedia poradiť aj s výberom príslušenstva. Poradia vám s výberom obalu, nabíjačky, káblov, fólií či temperovaného skla. A to všetko s ohľadom na bezpečnosť vášho zariadenia.

Servis Samsung stvorený pre vaše pohodlie

Vieme, že akákoľvek závada zariadenia prináša množstvo napätia a stresu. Preto sme sa rozhodli vás odbremeniť od týchto pocitov práve zriadením servisu Samsung prostredníctvom kuriéra. Šetríme váš čas a vy tak môžete celý servis vybaviť online. Stačí len vyplniť objednávku na stránke a očakávať kuriéra, ktorý váš Samsung prevezme. Následne vás budeme o všetkých úkonoch priebežne informovať a po vyriešení všetkých dohodnutých opráv vám kuriér doručí spať vaše plne funkčné zariadenie. Jednoduché a účinné riešenia tvoríme práve pre váš komfort. K tomu pridávame aj bezplatnú diagnostiku a priaznivé ceny servisných úkonov.

V prípade, že ste nenašli v cenníku požadovaný model, prípadne servisný úkon neváhajte nás kontaktovať. Cenník všetkých modelov a servisných prác je dostupný na vyžiadanie.

  •  Kontaktné informácie

    Mláka 3/4, 029 01 Námestovo
    Prac. dni: 8:00 - 12:00 | 13:00 - 17:00

    Služby: +421 43 202 13 58
    Obchod: +421 43 202 13 59
    Informačný mail:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
    Obchod / Eshop:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 Overenie stavu opravy 

 Referencie zákazníkov 

Servisné oddelenie

 info@itcomplet.sk
 +421 43 202 13 58

Obchodné oddelenie

 obchod@itcomplet.sk
 +421 43 202 13 59

 Pracovné dni:
8:00 - 12:00 | 13:00 - 17:00