info@itcomplet.sk  |   +421 43 202 13 58  |    Prac. dni: 8:00 - 12:00 | 13:00 - 17:00
Zelený certifikát

Servis mobilov Samsung

Značka ktorá chce byť jednotkou

Kórejský výrobca Samsung začal svoje pôsobenie v roku 1938. Počas dlhej doby sa niekoľkokrát transformoval a vyvinul na lídra vo svete mobilných telefónov, a elektroniky ako takej. Ide o najväčší juhokórejský konglomerát a jednu z najhodnotnejších firiem sveta. Na svoje konto si každý rok pripisuje miliardy. Momentálne patrí medzi TOP výrobcov smartfónov či LED televízorov.

Top technológie v kompaktných zariadeniach

Samsung ohromuje každý rok technologický svet najmä svojim rádom Galaxy S, kde ponúka inovácie, ktoré mu môže konkurencia len závidieť. Aktuálne láme rekordy predaja s novými Infinity displejmi, ktoré sa tiahnu takmer po celej prednej ploche zariadení. K špičke patria aj fotoaparáty týchto vlajkových lodí a celkové spracovanie.

V prípade problému využite naše služby

Výmena Infinity displeja patrí k náročnejším procesom, ktorý však u nás zvládame bez problémov. Poradiť si však vieme s akýmkoľvek iným problémom, ktorý vaše Samsung zariadenie má. Či už je to smartfón, tablet alebo smartwatch .

  • Nemôžete prísť osobne?

V prípade, že ste nenašli v cenníku požadovaný model, prípadne servisný úkon neváhajte nás kontaktovať. Garantujeme Vám, výhodnú cenu servisu a opráv.

Séria Galaxy S Séria Galaxy A Séria Galaxy J Séria Galaxy M Séria Galaxy Note

Servis Samsung Galaxy S

Servis Samsung Galaxy A

Servis Samsung Galaxy J

Servis Samsung Galaxy M

Servis Samsung Galaxy Note

 Overenie stavu opravy 

 Referencie zákazníkov 

Servisné oddelenie

 info@itcomplet.sk
 +421 43 202 13 58

Obchodné oddelenie

 obchod@itcomplet.sk
 +421 43 202 13 59

 Pracovné dni:
8:00 - 12:00 | 13:00 - 17:00