info@itcomplet.sk  |   +421 43 202 13 58  |    Prac. dni: 8:00 - 12:00 | 13:00 - 17:00
Zelený certifikát

Servis mobilov Sony Xperia

Servis Sony od Itcomplet - stvorený pre váš komfort

Náš servis Sony je určený pre všetkých majiteľov a milovníkov značky Sony. Táto japonská značka si zakladá na kvalite a unikátnom štýle a presne tieto vlastnosti uplatňujeme aj my v našom servise.

Postaráme sa o váš smartfón Sony

Sme odborníci na Sony a našou špecilizáciou je najmä Sony Xperia, no ak máte iný model mobilu nezúfajte, určite nájdeme spoločné riešenie. Kvalita je u nás na prvom mieste. Aj preto v našom servise používame výhradne originálne náhradné diely (OEM), aby vaše zariadenie bolo opäť ako nové. Taktiež je našim cieľom vyriešiť vaše problémy s telefónom čo najrýchlejšie, aby ste mohli byť opäť dostupný na vašom Sony smartfóne.

Odborníci na prvom mieste

Keďže si zakladáme na kvalite servisu a opráv smartfónov značky Sony, bez certifikovaných technikov by to jednoducho nešlo. Sú to skutoční odborníci, ktorí dokážu vymeniť prasknutý displej alebo vymeniť už nevládnu batériu. To však rozhodne nie sú všetky ich kvality. Či už máte zložitejší hardvérový alebo softvérový problém, profesionalitou rozhodne nešetria.

Okrem funkčného telefónu vám poskytnú aj poradenstvo. Sú pripravení na vaše otázky, či už ohľadne bezpečnosti telefónu alebo aktualizácie operačného systému. Či už myslíte na ochranu telefónu alebo jeho dizajn, naši technici vám poradia aj pri výbere bohatého príslušenstva v našej ponuke: obaly, nabíjačky, káble, fólie, aj temperované sklá.

Vybavte si všetko online

Staráme sa o váše pohodlie. Preto náš servis ponúkame všetkým na celom Slovensku. Ak nie ste z okolia Námestova, nevadí. Celú objednávku servisu mobilov môžete uskutočniť online priamo cez náš web. Kuriér vaše zariadenie u vás vyzdvihne a doručí ho do tých správnych rúk. O celom procese servisu a opravy vášho Sony smarfónu vás budeme informovať a prípadné otázky s vami konzultovať. K službe servis kuriérom od nás navyše ako darček získate diagnostiku telefónu zdarma.

 • Nemôžete prísť osobne?

V prípade, že ste nenašli v cenníku požadovaný model, prípadne servisný úkon neváhajte nás kontaktovať. Garantujeme Vám, výhodnú cenu servisu a opráv.

Séria Xperia X Séria Xperia Z Ostatné série

Servis Sony Xperia X

Servis Sony Xperia Z

Servis Sony Xperia

  •  Kontaktné informácie

    Mláka 3/4, 029 01 Námestovo
    Prac. dni: 8:00 - 12:00 | 13:00 - 17:00

    Služby: +421 43 202 13 58
    Obchod: +421 43 202 13 59
    Informačný mail:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
    Obchod / Eshop:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 Overenie stavu opravy 

 Referencie zákazníkov 

Servisné oddelenie

 info@itcomplet.sk
 +421 43 202 13 58

Obchodné oddelenie

 obchod@itcomplet.sk
 +421 43 202 13 59

 Pracovné dni:
8:00 - 12:00 | 13:00 - 17:00