info@itcomplet.sk  |   +421 43 202 13 58  |    Prac. dni: 8:00 - 12:00 | 13:00 - 17:00
Zelený certifikát

Certifikovaný pozaručný servis iPhonov - Independent Repair Provider

Sme autorizovaná spoločnosť na pozáručne opravy iPhonov priamo spoločnosťou Apple

Spoločnosť Itcomplet je autorizovaná prostredníctvom spoločnosti Apple v rámci ich programu nezávislých poskytovateľov opráv - Apple Independent Repair Provider. To si vyžaduje, aby sme boli etablovanou spoločnosťou s mimoriadnou reputáciou. Spoločnosť Apple taktiež vyžaduje, aby naši pracovníci boli certifikovaný ACiT (Apple Certified iOS Technician) a ACMT(Apple Certified Macintosh Technician) technici.

Originálne diely a diagnostika priamo od Apple

Vďaka tejto spolupráci máme prístup k originálnym dielom Apple a pri oprave sú použité rovnaké postupy ako v záručných servisných centrách Apple. Taktiež máme prístup k diagnostickým nástrojom a kalibračným softvérom na opravy, aké používa spoločnosť Apple. U nás máte vždy na výber aký náhradný diel si prajete pri oprave použiť. Či už je to OEM náhradný diel, alebo originál náhradný diel, výber je len na Vás.

Viac odbornosti servisu

Dôležitejšie je, že sa na nás nevzťahujú rovnako prísne podmienky ako pri autorizovaných záručných servisoch. Môžeme Vám ponúknuť aj opravy, ktoré spoločnosť Apple sama neponúka, ako napriklad zahŕňa: oprava portov nabíjania, oprava základnej dosky, obnova dat, oprava Face ID, opravy na úrovni výmeny SIM čitača, BGA čipov a mnoho ďalšieho. Nemusíte vždy vymeniť svoje zariadenie za nové!

Viac pohodlia 

Akékoľvek poškodenie, či závada smartfónu vždy prichádzajú v tom najnevhodnejšom čase. Poznáte to? Preto sme sa rozhodli, že vám túto nepríjemnú skúsenosť spríjemníme rýchlym a pohodlným servisom. Naše služby poskytujeme pre celé územie Slovenska a to jednoducho, servis mobilov priamo cez kuriéra. Všetko samozrejme prebieha online a vy sa tak môžete venovať vašim záujmom. O stave opravy vás priebežne informujeme a vy tak máte dokonalý prehľad o riešení situácie a doručení iPhonu späť do vašich rúk. Ak ste blízko nášho servisného strediska, navštívte nás v Námestove v OC Maja na prízemí.

 • Swap

Apple iPhone 1 Výber zariadenia 2 Popis problému 3

  •  Kontaktné informácie

    Mláka 3/4, 029 01 Námestovo
    Prac. dni: 8:00 - 12:00 | 13:00 - 17:00

    Služby: +421 43 202 13 58
    Obchod: +421 43 202 13 59
    Informačný mail:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
    Obchod / Eshop:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 Overenie stavu opravy 

 Referencie zákazníkov 

Servisné oddelenie

 info@itcomplet.sk
 +421 43 202 13 58

Obchodné oddelenie

 obchod@itcomplet.sk
 +421 43 202 13 59

 Pracovné dni:
8:00 - 12:00 | 13:00 - 17:00