Vážení zákazníci. Radi by sme Vám oznámili, že v termíne od pondelka 16.09.2019 do piatku 20.09.2019 čerpá celý kolektív spoločnosti Itcomplet, s.r.o. dovolenku. Budeme Vám opäť k dispozícií od pondelka 23.09.2019. Ďakujeme za pochopenie.


Telefonický kontakt

Vážení zákazníci. Radi by sme Vám oznámili, že v termíne od pondelka 16.09.2019 do piatku 20.09.2019 čerpá celý kolektív spoločnosti Itcomplet, s.r.o. dovolenku. Budeme Vám opäť k dispozícií od pondelka 23.09.2019. Ďakujeme za pochopenie.


Servis Apple iPhone

Náš servis iPhone - stvorený pre vašu spokojnosť

Servis iPhone od Itcomplet vám poskytuje viac. Viac kvality, viac odbornosti, viac pohodlia, pretože sme si plne vedomí toho, čo si iPhone vyžaduje a zaslúži. Značka Apple dodáva všetkým svojim produktom viac a aj vďaka nemu je iPhone jednotkou na trhu smartfónov.

Viac kvality 

Dobre vieme, že váš iPhone niekedy potrebuje pomocnú ruku, aby bol opäť plne funkčný a aby ste mali dôvod na úsmev. Rozbitý displej, či nižší výkon batérie, rozhodne nie sú dôvodom na paniku. Tieto opravy, ako aj závažnejšie závady vyriešime bez problémov. Na 100% kvalitu sa môžete spoľahnúť aj vďaka použitým originálnym, alebo OEM náhradným dielom, ktoré pri svojej práci výhradne používame.

Viac odbornosti 

I keď sa váš iPhone aktuálne teší plnému zdraviu, je dobré vedieť, na koho sa obrátiť v prípade neočakávanej závady. Vaše zariadenie prevezmú do rúk kvalifikovaní a certifikovaní technici, ktorí vám vrátia iPhone do plne funkčného stavu a na prejav dôvery svojej dobre odvedenej práce poskytujú aj záruku na servisné úkony. Môžete si tak byť istí, že bude o váš iPhone dobre postarané. Okrem vykonaného servisu a opravy vám radi poradia ako sa starať o vaše zariadenie tak, aby ste podobné návštevy absolvovali len kvôli veľkému výberu orginálneho príslušenstva a nie za účelom opravy. Dizajnové kryty, či temperované fólie, aj o týchto bezpečnostných prvkoch vám radi porozprávajú naši odborníci so servisu iPhone.

Viac pohodlia 

Akékoľvek poškodenie, či závada smartfónu vždy prichádzajú v tom najnevhodnejšom čase. Poznáte to? Preto sme sa rozhodli, že vám túto nepríjemnú skúsenosť spríjemníme rýchlym a pohodlným servisom. Naše služby poskytujeme pre celé územie Slovenska a to jednoducho, servis mobilov priamo cez kuriéra. Všetko samozrejme prebieha online a vy sa tak môžete venovať vašim záujmom. O stave opravy vás priebežne informujeme a vy tak máte dokonalý prehľad o riešení situácie a doručení iPhonu späť do vašich rúk. Ak ste blízko nášho servisného strediska, navštívte nás v Námestove v OC Maja na 2. poschodí.

  • Swap

Apple iPhone 1 Výber zariadenia 2 Popis problému 3

 

Servisné oddelenie

 info@itcomplet.sk
 +421 43 202 13 58
Pon-Pia 8:00 – 17:00

Obchodné oddelenie

 obchod@itcomplet.sk
 +421 43 202 13 59
Pon-Pia 8:00 – 17:00