telefonny kontakt

Servis Huawei

Huawei Na náš servis Huawei sa môžete spoľahnúť

Inšpirovali hlavným sloganom spoločnosti Huawei: “Make it possible” (Umožníme to), čím vyjadrujú myšlienku, že aj nemožné sa v ich rukách môže zmeniť na možné a reálne. V našom servise zdieľame túto myšlienku a pre jej naplnenie robíme maximum.

Ak sa už päť minút zúfalo pozeráte na pokazený smartfón značky Huawei, a dobre mienené rady nepomáhajú, je na mieste nájsť skutočného odborníka, ktorý vám túto nepríjemnosť vyrieši odborne a rýchlo. Či už ste vlastníkom najnovšieho modelu Huawei, alebo vlastníte starší model, u nás máte dvere otvorené.

Kvalita a precíznosť je našim druhým menom

V našom servise mobilov budete mať o smartfón Huawei jednoducho postarané. A to profesionálnymi certifikovanými technikmi, ktorí zvládnu opraviť všetko od najbežnejších opráv v podobe prasknutého displeja, až po náročnejšiu výmenu čipov. Pri svojej práci používajú výhradne len originálne diely (OEM), čím dosahujú na najkvalitnejší výsledok. Smartfón, ktorý sa na počiatku “tvári, že to neprežije,” odchádza ku svojmu majiteľovi ako nový a plne funkčný. Všetci naši zamestnanci vám radi poradia aj s výberom príslušenstva. ČI už hľadáte obaly, nabíjačky, káble, fólie či temperované sklá.

 Výborné ceny a skvelá dostupnosť

Aj takto nás hodnotia naši zákazníci, ktorý zverili svoj smartfón do našich rúk. Či už ste z okolia Námestova alebo na opačnej strane Slovenska, sme tu pre vás. Servis Huawei je dostupný aj online, čím nám umožňuje pomáhať kdekoľvek. Vzdialenosť za vás prekoná kuriér, ktorý nám váš smartfón prinesie a my vás o celom priebehu servisu a opravy priebežne informujeme. Ak to k nám máte na skok, radi vás uvidíme v Námestove v OC Maja na druhom poschodí.

Huawei 1 Výber zariadenia 2 Popis problému 3

Servisné oddelenie

 info@itcomplet.sk
 043/202 13 58

Obchodné oddelenie

 obchod@itcomplet.sk
 043/202 13 59