info@itcomplet.sk  |   +421 43 202 13 58  |    Prac. dni: 8:00 - 12:00 | 13:00 - 17:00
Autorizovaní poskytovateľ servisných služieb pre produkty Apple

Servis a oprava Xiaomi

Väčšina smartfónov, ktoré výrobca Xiaomi priniesol na trh zožali predajný úspech a niektoré sa vypredali doslova za pár minút. Nečudujeme sa teda, že v roku 2014 Xiaomi predalo cez 60 miliónov zariadení a toto číslo neplánuje klesať, ale naopak rásť. To, že sa spoločnosť dostala za päť rokov na vrcholové pozície trhu je zapríčinené rôznymi faktormi. Okrem výroby smartfónov a tabletov, ale vyrábajú aj napr. aj televízie, slúchadlá, inteligentné náramky a ďalšie technologické vychytávky.

Xiaomi a jeho hodnoty

Názov „Xiaomi“ vznikol spojením „xiao“ a „mi“. „Xiao“ znamená v preklade proso, ryža. V budhistickom ponímaní vyjadruje pojem „xiao“ princíp „malého zrnka ryže patriaceho budhistovi je rovnako veľký ako hora“. Lei Jun výberom slov demonštroval cieľ spoločnosti. V hodnotových rebríčkoch Xiaomi sa nachádza precíznosti a detailnosti ponúkaných produktov a služieb na prvých priečkach.

Xiaomi je fenomén a robí veci inak

O spoločnosti Xiaomi sa taktiež hovorí ako o novom “The Next big thing” (Samsung) alebo ako o „čínskom Apple“, pravdou však je, že ich obchodný a hlavne cenotvorný model je úplne odlišný a aj napriek istým podobnostiam je Xiaomi ľahko identifikovateľná a originálna spoločnosť.

Sme tu pre Vás v prípade ak vaše Xiaomi potrebuje kvalitnú a spoľahlivú opravu

  • Nemôžete prísť osobne?

V prípade, že ste nenašli v cenníku požadovaný model, prípadne servisný úkon neváhajte nás kontaktovať. Garantujeme Vám, výhodnú cenu servisu a opráv.

Séria Mi Séria Mi Mix/Max Séria Redmi Séria Redmi Note

Servis Xiaomi Mi

Servis Xiaomi Mi Mix/Max

Servis Xiaomi Redmi

Servis Xiaomi Redmi Note

 Overenie stavu opravy 

 Referencie zákazníkov 

Servisné oddelenie

 info@itcomplet.sk
 +421 43 202 13 58

Obchodné oddelenie

 obchod@itcomplet.sk
 +421 43 202 13 59

 Pracovné dni:
8:00 - 12:00 | 13:00 - 17:00