info@itcomplet.sk  |   +421 43 202 13 58  |    Prac. dni: 8:00 - 12:00 | 13:00 - 17:00
Zelený certifikát

Servis mobilov Oppo

Oppo jedna z významnejších čínských výrobcov mobilov

Značka Oppo je v našich končinách pre niekotrých užívateľov neznámym pojmom. Oppo a jej sesterskú spoločnosť Vivo vlastní spoločnosť BBK Electronics. Oppo Electronics Corporation, krátko Oppo, je čínsky výrobca konzumnej elektroniky založený v roku 2001 so sídlom v meste Dongguan. Oppo mal piaty najväčší podiel na svetovom trhu mobilných telefónov po výrobkoch Samsung, Apple, Huawei a Xiaomi v roku 2017.

Kvalitný pozáručný servis a oprava Oppo telefónov

Naši technici majú bohaté skúsenosti s opravu Oppo zariadení. Poradia si s rozbitým displejom, ale aj náročnejšou závadou. Všetci naši technici používajú pri oprave, či servise originálne náhradne diely, prípadne OEM náhradné diely, čím zvyšujú kvalitu vykonanej práce. K servisnému úkonu poskytujeme aj záruku, čo je ďalší dôvod na to, aby ste sa na nás mohli bez obáv spoľahnúť. Okrem opraveného zariadenia poskytujeme aj odborné poradenstvo, ktoré vám pomôže chrániť váš telefón dlhdobo.

Výmena LCD displeja Oppo, výmena batérie Oppo a mnoho iných opráv

Či už sa smutne pozeráte na rozbitý LCD displej alebo ubúdajúcu kapacitu batérie a zvažujete jej výmenu, v našom servise vieme ako nepríjemnú situáciu vyriešiť. Okrem bežných opráv ako je výmena LCD displeja, výmena batérie, sa zameriavame aj na zložitejšie opravy, čiže ani výmena BGA čipov nám nerobí problém. Hardverový, či softvérový problém zariadenia odhalíme a opravíme. Garantujeme Vám, výhodnú cenu servisu a opráv.

  • Nemôžete prísť osobne?

 Overenie stavu opravy 

 Referencie zákazníkov 

Servisné oddelenie

 info@itcomplet.sk
 +421 43 202 13 58

Obchodné oddelenie

 obchod@itcomplet.sk
 +421 43 202 13 59

 Pracovné dni:
8:00 - 12:00 | 13:00 - 17:00